Loader
Hafif Çelik Yapılar - Hafif Çelik Yapılar - HASKON
494
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-494,bridge-core-2.1.9,ajax_fade,page_not_loaded,qode-page-loading-effect-enabled,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode_grid_1200,side_menu_slide_with_content,width_470,qode_popup_menu_push_text_top,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-1.0,qode-theme-haskon,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default
Hafif Çelik Ofis

Hafif Çelik

Ofis Binaları

Kısa sürede imalatı, hızlı montaj edilebilmesi ve depreme dayanıklı olması en büyük avantajlarıdır. İstenilen ebatlarda ve tasarımlarda üretim yapılabilmektedir. Maliyetleri betonarme yapılara göre çok daha uygundur.

Hafif Çelik

Evler

İstediğiniz büyüklükte, tek katlı ve dubleks olmak üzere istediğiniz tasarımda üretimi yapılabilmektedir. Kısa sürede imalatı, hızlı montaj edilebilmesi ve depreme dayanıklı olması en büyük avantajlarıdır. Maliyetleri betonarme yapılara göre çok daha uygundur.

Hafif Çelik Evler
Hafif Çelik Eğitim Kurumları

Hafif Çelik

Eğitim Binaları

Hızlı üretim, hızlı kurulum, depreme dayanıklı yapılar olması en büyük tercih nedenlerindendir. Hafif Çelik olarak üretilen eğitim binaları kesinlikle kalıcı yapılar olarak üretilmiştir.

Hafif Çelik

Sağlık Tesisleri

Hızlı üretim, hızlı kurulum, depreme dayanıklı yapılar olması en büyük tercih nedenlerindendir. Hafif Çelik olarak üretilen sağlık tesisleri kesinlikle kalıcı yapılar olarak üretilmiştir.

Prefabrik Sosyal Tesisler

Hafif Çelik Yapılar

Hafif Çelik Yapılar