Loader
Logo

HASKON bir Haskarataş Şirketler Grubu kuruluşudur.

+90(312)3963133

bilgi@haskaratas.com.tr

Hurdacılar Sanayi Sitesi C7 Blok No:418 Yenimahalle / Ankara

Bizi takip edin.

Prefabrik Evler

Prefabrik

Evler

Prefabrik ev ve yapıların; kısa sürede imalatı, hızlı montaj edilebilmesi, tekrar sökülüp takılabilmesi ve depreme dayanıklı olması en büyük avantajlarıdır. Önceden ön üretimi yapılan ürünlerin beton zemin üzerine montajı yapılır. İstenilen ebatlarda ve tasarımlarda üretim yapılabilmektedir. Maliyetleri betonarme yapılara göre çok daha uygundur.

Prefabrik

Ofis Binaları

  • Çok kısa sürede montaj imkanı,
  • Defalarca montaj ve demontaj avantajı,
  • Ekonomik,
  • Depreme dayanıklı,
  • Her iklim koşuluna uygun,
  • İstediğiniz ebat ve tasarıma sahip.
Prefabrik Ofis
Prefabrik Yemekhane

Prefabrik

Yemekhane Binaları

Çok kısa sürede üretimi gerçekleştirilebilen, dayanıklı, sökülüp tekrar takılabilme avantajları sunan, her büyüklükte yemekhane ihtiyaçlarınızı karşılayan yapılardır.

Prefabrik

Yatakhane Binaları

Çok kısa sürede üretimi gerçekleştirilebilen, dayanıklı, sökülüp tekrar takılabilme avantajları sunan, her büyüklükte yatakhane ihtiyaçlarınızı karşılayan yapılardır.

Prefabrik Yatakhaneler
Prefabrik WC-Duş Kabini

Prefabrik

WC-Duş Binaları

Çok kısa sürede üretimi gerçekleştirilebilen, dayanıklı, sökülüp farklı yerlerde tekrar montajı yapılabilen, WC- DUŞ ihtiyaçlarını karşılamak adına üretilen yapılardır.

Prefabrik

Sosyal Tesisler

Spor salonu, kütüphane, kamp alanı vb ihtiyaçlara yönelik yapılan sosyal ve ortak yaşam yapılarıdır. Üretim yapılan yerin iklim özelliklerine göz önünde bulundurularak uygun kar ve rüzgar yükleri baz alınarak statik hesaplamaları yapılmaktadır.

Prefabrik Sosyal Tesisler
Prefabrik Eğitim Tesisleri

Prefabrik

Eğitim Tesisleri

Hızlı üretim, hızlı kurulum, ön üretiminin fabrikada olması nedeniyle hata payının minimize edilmesi, depreme dayanıklı yapılar olması prefabrik yapıların en büyük tercih nedenlerindendir. Prefabrik olarak üretilen eğitim binaları kesinlikle kalıcı yapılar olarak üretilmiştir.

Prefabrik

Sağlık Tesisleri

Hızlı üretim, hızlı kurulum, ön üretiminin fabrikada olması nedeniyle hata payının minimize edilmesi, depreme dayanıklı yapılar olması prefabrik yapıların en büyük tercih nedenlerindendir. Prefabrik olarak üretilen sağlık tesisleri kesinlikle kalıcı yapılar olarak üretilmiştir.

Prefabrik Sağlık Tesisleri